InstagramOn

Hashtag #ferizaj auf Instagram

Band der aktuellsten Fotos und Kommentare zum Hashtag #ferizaj.

#ferizaj

Die Beliebtheit von Hashtag #ferizaj: 220883 wird erwähnt.


Autor:
Veröffentlicht: 25.05.2019 to 22:56:53
Markierungen: 1

❤️❤️❤️ #ferizaj #gjakov #peja #couple #happycouple #happylife #together #forever

Autor:
Veröffentlicht: 25.05.2019 to 22:56:44
Markierungen: 0

❤️❤️❤️ #ferizaj #gjakov #peja #couple #happycouple #happylife #together #forever

Autor:
Veröffentlicht: 25.05.2019 to 22:56:06
Markierungen: 18

😂🙌 *Follow @video.humoristike_ per me shume* #ferizaj #kosovo #kosova #albania #saranda #vlora  #qkakashpija #stupcat #osamire #mozzikfans #butrintimeri #dafinators #dafinazeqiri #kidators #luanator #diaspora #humorshqip #babastars #butriors #kosovo #albania #videohumoristiketeam

Autor:
Veröffentlicht: 25.05.2019 to 22:56:02
Markierungen: 15 Ansichten: 12

𝖭𝖤𝖶: @Dafina.Zeqiri - "𝔩𝔞 ℜ𝔢𝔦𝔫𝔞" 😍 𝗌𝗁𝖾 𝗂𝗌 𝗏𝖾𝗋𝗒 𝗌𝗉𝖾𝖼𝗂𝖺𝗅 𝖿𝗋𝗈𝗆 𝗈𝗍𝗁𝖾𝗋𝗌, sʜᴇs ᴀᴍᴀᴢɪɴɢ! 𝐓𝐡𝐞 𝐑𝐞𝐚𝐥 𝐧𝐨𝐧𝐚 𝔇𝔲𝔣𝔣𝔶𝔢 💣💥

Autor:
Veröffentlicht: 25.05.2019 to 22:54:59
Markierungen: 7

Follow 👉 @rruga_drejte_zotit . #ferizaj #mitrovica #shkupi #tetova #kumanova #gostivari #lipjan #rahovec #malisheva #drenica #kamenica #fejaislame #xhamia #kuranikerim #namazi #islamisherimishpirtit #kukes

Autor:
Veröffentlicht: 25.05.2019 to 22:54:58
Markierungen: 10

❤🤔.? #ferizaj #gjilan #gjakova #mitrovica #tirana #durres #struga #tetova #gostivar #vushtrri #podujeva #elbasan #saranda #shqiperia

Autor:
Veröffentlicht: 25.05.2019 to 22:54:15
Markierungen: 18 Ansichten: 63

#ojkojshike - - - - #ferizaj #shqip #tetova #gilan #otr #getinjo #getinjofan #mozzik #mozzikfans #shpetimhaj #fero

Autor:
Veröffentlicht: 25.05.2019 to 22:51:33
Markierungen: 16

😍😍😍 . . . . *************follow-like-share ——————————————————————————————— { #ferizaj #ferizaj #gjilan #kamenic #mozzik #kida #ckakashpija #babastars #otr #ledrivulafans #luanator #gjakova #ledrillza #podujeva #prishtina #butrios #kida #humor #2018 #football #luanator #vajzashqiptare #albania #kosova #prizreni #vlora #ulqin #durres #gimigang }

Autor:
Veröffentlicht: 25.05.2019 to 22:51:24
Markierungen: 32 Ansichten: 54

Zemren Ma ke Marr si NIKOTINA ⚘❤ #ferizaj #prishtina

Autor:
Veröffentlicht: 25.05.2019 to 22:51:13
Markierungen: 21

😂😂 ***************************** Follow faqen ton @futja.birr .... .... Follow  @futja.birr per 1.5K Fllw ♥️♥️ .... #ferizaj #peje #gjakova #lipjan #albania #berat #durres #vlore #likeforlikes #like4likes #likeforfollow #tayna #bebefamily #luanator #dafinators #ledrivula #ledrillza #memes #meme #rahovec #gadime #shpetimtor #bebe #shqiperi #hajgare_bebudall #videotkatunit #kosovo #prishtina #feri #ferizaj #ferizaj #peje #gjakova #lipjan #albania #berat #durres #vlore #likeforlikes #like4likes #likeforfollow #tayna

Autor:
Veröffentlicht: 25.05.2019 to 22:49:41
Markierungen: 88

@dashuriaa_s_mjafton 🌹///////////////follow.......::/ 🖤💙/::........// #ferizaj #kida #gjilani #s4mm #butrint #dafinazeqiri #dhuratadora #kidator #gjikichallenge #durres #alba #mo #gjilani #nana #gilan #mozzik #mozzikfans #ledrivula #ledrivula #ledrivula #durres #gjikichallenge #durres #alba #gjilani #kosova #kosovo

Autor:
Veröffentlicht: 25.05.2019 to 22:49:11
Markierungen: 21

Follow @ajt_majmun_ajt per me shum #ferizaj #durres #vlore #saranda  #dorators #dhuratadora #samantator #xhensilator #luanator #butrintimeri #mmv #mozzikfans #ledrivula #ledrizlla #morenator #kidator #babastars #dafinators #dafinazeqiri #encaustic #ajtmajmunajt

Autor:
Veröffentlicht: 25.05.2019 to 22:46:09
Markierungen: 3

#ferizaj #kaqanik #viti #istog #deqan #albania #shqiperia #tirana #tiranë #durres #shkup #presheve

Autor:
Veröffentlicht: 25.05.2019 to 22:45:03
Markierungen: 15 Ansichten: 56

Mos u prekni se veq hjg❤️ @ferofera 😂❤️ #ferizaj #durres #vlore #saranda #berlin #dorators #dhuratadora #samantators #gjensilator #luanator #butrintimeri #mmv #mozzikfans #ledrivula #ledrizlla #morenator #kidator #babastars #dafinators #dafinazeqiri #encaustic

Autor:
Veröffentlicht: 25.05.2019 to 22:45:01
Markierungen: 94

#kaputlli12 A ta ka then dikush ndonjeherë se sa e bukur e dashur je ,un mbeta e shtangur dhe as nuk po mundesha tja kthej pergjigjen pasi që prej kohesh,shum më ka pëlqyer. Ai më tha Afërdit ,prej dites së par që të t'kam pa nsyt e tu si rrush jam dashuru,ç'doher kur tshof zemra dot më dal prej vendi , tash bile kom nis me t'xhelozu . Aferdit shum jam dashuru nty💞 Dhe u afrua më puthi ,per nje moment E largova fytyren dhe i rash shuplak , I thash çfar po ben A je normal? Ne jemi vetem shok te ngusht Ai prap me kapi doren dhe me tha , mos u emociono e di qe edhe ti me don , E kuptoj nga syt e tu si rrush . Mua ne ate moment me lotuan syt dhe i thash: Un dhe ti nuk i perkasim t'njejtes bot , ti je shum i pasur dhe un jam e varfur dmth sjam e denj per ty nuk pershtatemi😔 Ai prap me kapi doren dhe me tha : Nuk më intereson pasuria apo varferia un vetem ty te dua . Me perqafoi shtrengushem dhe un e perqafova dhe me propozoi ne ate moment te fejohemi. E nxorri unazen dhe ma vendosi ne gisht akoma pa thene po un ,u qudita . Pra dy zemrat e bashkuan e u fejuan. Ditet po kalonin shum shpejt te dy te dashuruar po shijonim dashnin ton , bile ne shkoll te gjithve ju treguam nga gezimi se jemi fejuar. Ata nuk besonin , na thonin qe per ju e kemo ditur shum koh , por ju nuk na keni treguar dhe buzqeshnim te gjith sebashku. Keshtu erdhi edhe pushimi veror..... #vazhdon

Autor:
Veröffentlicht: 25.05.2019 to 22:45:00
Markierungen: 39 Ansichten: 114

Qfarë vajze omg 😍😍 @rregullatezemres . . . . . #ferizaj #gjilan #gjakova #kida #kidator #luanator #luanavjollca #ledrivula #ledrizlla #morenator #mozzikfans #butriors #xhensilatorHashtags sind ähnlich wie #ferizaj.


Top 100 Instagram Hashtags