InstagramOn

Hashtag #prishtina auf Instagram

Band der aktuellsten Fotos und Kommentare zum Hashtag #prishtina.

#prishtina

Die Beliebtheit von Hashtag #prishtina: 513144 wird erwähnt.


Autor:
Veröffentlicht: 21.02.2019 to 10:49:41
Markierungen: 4

Ore Per Meshkuj Curren, Fushe E Bardhe, Zinxhir Gri Cmimi - 2300 Leke 😍 #prishtina #albanianlifestyle #bli #paguaj #2019 #onlineshoping #blionline

Autor:
Veröffentlicht: 21.02.2019 to 10:39:43
Markierungen: 2 Ansichten: 34

TAG DIKON😂😂 Per me shum Follow: @klloshars_ *********************** ——————————- *********************** #prishtina #tirana #peja #gjilan #gjakova #prizeren #mitrovica #ferizaj #durres #vlore #saranda #berlin #dorators #dhuratadora #samantator #xhensilator #luanator #butrintimeri #mmv #mozzikfans #ledrivula #ledrizlla #morenator #kidator #babastars #dafinators #dafinazeqiri #encaustic #morenator

Autor:
Veröffentlicht: 21.02.2019 to 10:36:15
Markierungen: 7

Mirmengjesi 🙌😍❤ Follow @legjendat_high #prishtina #shkupi #tirana #dafinazeqiri #dualipa #dafinators

Autor:
Veröffentlicht: 21.02.2019 to 10:25:29
Markierungen: 9

Mirëmëngjesi 😍😍 Njihuni me lulet e ISP 🌷🌷🌷 #prishtina

Autor:
Veröffentlicht: 21.02.2019 to 10:25:28
Markierungen: 3

Radio me Bluetooth Vetem 21.99€ Transporti falas në Kosovë, Shqiperi(4€) Maqedoni(5€) Specifika: Ka vendin për Bluetooth, USB, Sd Card dhe Aux. Telekomandë, Orë digjitale, CD nuk ka Porosite në mesazhe ose Viber-Whatsapp +383 43 541 334 #prishtina #struga #durresi #mitrovica #ferizaj #prizren #shkupi #struga #shkodra #durres #saranda #tayna #luanators #luanator #dafinazeqiri #dhuratadora #maraklitkerreve

Autor:
Veröffentlicht: 21.02.2019 to 10:24:39
Markierungen: 9

Strolling in Prishtina - watch how ti do it in the story 😎 #prishtina #pristina #kosovo #discoverbalkans #discoverprshtina #balkans #moreeast #takeawalk #walking #spazieren #city #urbanwalking #boulevard #motherteresaboulevard #pristinë #kosova

Autor:
Veröffentlicht: 21.02.2019 to 10:23:33
Markierungen: 8 Ansichten: 12

Babai i Dua Lipës merr vëmendje në Brit Awards Derisa prezantuesi shkoi në tryezën e artistes për të biseduar me të, ai nuk la pa përmendur edhe babain e saj, Dukagjinin, të cilit ai iu drejtua me Dugi. Madje prezantuesi e cilësoi Dugin si babain më “cool” në planet dhe tha se e ka idol. @dualipa @dukagjinlipa @brits #kabllogrami #dualipafans #dualipa #dukagjinlipa #bestfather #bestdadever #brits #love #beautiful #baby #instavideo #prishtina #singer #musice #london #newyork #la #paris #roma #dubai #berlin #france #manchester #shqiptare #

Autor:
Veröffentlicht: 21.02.2019 to 10:16:34
Markierungen: 13

Nice suit By: @youraverageguystyle 👍

Autor:
Veröffentlicht: 21.02.2019 to 10:15:02
Markierungen: 13

C&L manikyr xhel 💅🏻 Cilesi e pare Russia 🇷🇺 Kolore me vetem nje aplikim 🔝 I shendetshem per duart dhe thonin natural 😍 100% cover pas shtreses se pare 🔝 I qendrushem me shume se 1 muaj 😍❤️ • • • • #prishtina #fier #alidemi #nailproducts #beauty #berat #greece #italy #macedonia #skopja #tetovo

Autor:
Veröffentlicht: 21.02.2019 to 10:13:05
Markierungen: 5

Follow @fitimabazzi41 #prishtina #Podujeva #Gjilan #Ferizaj #Pej #Prizren #Viti #Gjakovë #Suhareka #Drenica #Klinë #Mitrovicë #Istog #Skopje #Kaçanik #Drenas #Rahovec #Skenderaj #fushkosova #Lipjan #Malishevë #Kosovo #Albaner #Shoutout #AlbanianBeautys #Illyrian #Illyrianet #KosovoBeautys #KosovoAlbanerBeautys

Autor:
Veröffentlicht: 21.02.2019 to 10:11:48
Markierungen: 10

Acrylic system 😍💅🏻 Acrylic powder, acrylic liquid 😍 Mixcoco albania 🇦🇱 Furnizimi i ri 😊😌 0694886042 ! 📞Dyqan krah te fushes Ali Demi!🏠 Dergojme porosite Shqiperi dhe Kosove 📦 • • • • #prishtina #fier #alidemi #nailproducts #goodquality #madeinrussia #russia #ruse #nails #products #gelpolish #madeinrussia #peje

Autor:
Veröffentlicht: 21.02.2019 to 10:09:25
Markierungen: 17 Ansichten: 113

G.M😍 . . . #capital  #funnymemes  #funnyvideo #ledrivula  #gjikotheflyboy  #tayna  #rina  #nikka #qeshbir  #skerdi  #nora  #mckresha  #kresha   #albania #tirana  #prishtina  #followme #like4like #liker #likes #l4l #likes4likes #photooftheday #love #likeforlike #likesforlikes #liketeam #likeback

Autor:
Veröffentlicht: 21.02.2019 to 10:00:08
Markierungen: 14 Ansichten: 54

#Repost @lense.mekosova_usa with @get_repost ・・・ ⚜️color:⚜️DOA @fortesabeaute 💚 #prishtina #drenice #peja #gjilan #gjakova #mitrovic #ferizaj #maqedoni #tetova #shkopje #schwitzerland #zürich #shqiperia #tirane #newyork #Boston #florida #texas #connecticut #newjersey #usa #lashes #beautygirl

Autor:
Veröffentlicht: 21.02.2019 to 09:55:42
Markierungen: 9

Kidda #prishtina #prishtine #kosovo #kosova #insta #instagram #sexy #beautiful #best #albanian #stylish

Autor:
Veröffentlicht: 21.02.2019 to 09:55:40
Markierungen: 234

Delicious cakes at @dolcettovjosa @virtytgjikolli @vjosagjikolli @rinagjikollii @jetagjikolli ☕🍰🍮 . . #prishtina

Autor:
Veröffentlicht: 21.02.2019 to 09:55:27
Markierungen: 14 Ansichten: 29

Hmm😍 Mirmëngjesi🙈❤ Follow @faktemio ❤👄. ❤👄. . . . . #prishtina #kosovo #shqiptar #shqip #nihan #karasevdadizi #getinjofan #tirana #shqiperia #gjakova #peja #shkup #noizy #tba #otr #babastars #ledrizlla #skopje #mood #victoriassecret #aşksözleriHashtags sind ähnlich wie #prishtina.

#prishtinalife (411)